Spôsoby platby

Platba na dobierku

Ponúkame Vám pohodlnú platbu na dobierku u kuriéra GEIS, či budú objednávky uhradené až pri prevzatí. Prosíme o platbu hotovosťou, nemáme opciu platby kartou u kuriéra GEIS.

Transakcia DotPay

Umožnili sme elektronické platby, vďaka čomu môžete jednoducho zaplatiť za objednávku prostredníctvom svojej banky, platby blikom alebo vykonať tradičný prevod

Transakcia Braintree

Umožnili sme elektronické platby, vďaka čomu môžete jednoducho zaplatiť za objednávku prostredníctvom kreditnej kartya PayPala.

1.Čím je 3D Secure?

3D Secure je bezplatná služba poskytovaná spoločnosťami Visa (Verified by Visa) a Mastercard (alebo Mastercard SecureCode). Vďaka tomu bezplatne vykonáte platbu debetnou a kreditnou kartou. Každá transakcia je overená prostredníctvom hesla, odoslaná na telefónne číslo zadané počas aktivácie karty v našom obchode.

2. Aké výhody ponúka 3D Secure?

3D Secure zaručujú bezpečné internetové platby. Overovanie prostredníctvom hesla je ochrana pre zákazníka proti prípadným podvodníkom. Získate tiež istotu, že predávajúci, ktorý využíva túto službu je legálne pôsobiaci obchodný subjekt.

3. Ako funguje služba 3D Secure?

Služba 3D Secure je dostupná pre každú aktivovanú kartu. Overovanie sa vykonáva pred etapou platby za objednávku. Vtedy sa otvorí nová stránka obsahujúca žiadosť o zadanie hesla. Heslo bude odoslané na telefónne číslo zadané počas aktivácie karty v našom obchode. Správa môže obsahovať maximálne 30 znakov, ktorí tvorili písemná od A do Z, malé a veľké, odstupy, pomlčiek a apostrofov. Overovací kód je platný len po dobu 14 minút. Je tiež príslušný pre jednu transakciu, jednu sesiu. Zadanie hesla na stránke je nevyhnutné pre dokončenie transakcie.

4. Čo urobiť pokiaľ je zadané heslo nesprávne?

Pokiaľ overovanie nebolo úspešné, skontrolujte, či ste zadali správne telefónne číslo počas aktivácie karty. Nevyhnutné bude podanie novej objednávky.

To Top